WpResidence 3.3 - en to my_MM translation catalogue (231 entries)

en:  in
my_MM: အင်္ဂလိပ်စာကို

en:  on
my_MM: အပေါ်တွင်

en: % Comments
my_MM: % မှတ်ချက်များ

en: %d Listing | %d Listings
my_MM[0]: %d စာရင်း

en: %d Review | %d Reviews
my_MM[0]: %d သုံးသပ်ချက်

en: %d listing | %d listings
my_MM[0]: %d စာရင်း

en: %s Reviews
my_MM: သုံးသပ်ချက် %s ခု

en: 0 Comments
my_MM: 0 မှတ်ချက်များ

en: 1 Comment
my_MM: 1 မှတ်ချက်

en: Action
my_MM: လှုပ်ရှားမှု

en: Actions
my_MM: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Added on
my_MM: ထပ်ထည့်ထားပါတယ်။

en: Address
my_MM: လိပ်စာ

en: Address:
my_MM: လိပ်စာ

en: Advanced Search Results
my_MM: အဆင့်မြင့်ရှာဖွေမှုရလဒ်များ

en: Agency Image
my_MM: အေဂျင်စီပုံရိပ်

en: Agency list
my_MM: အေဂျင်စီစာရင်း

en: Agent Field Name
my_MM: ကိုယ်စားလှယ်အကွက်အမည်

en: Agent Field Value
my_MM: အေးဂျင့်အကွက်တန်ဖိုး

en: Agent Image
my_MM: အေးဂျင့်ပုံ

en: Agent List
my_MM: ကိုယ်စားလှယ်စာရင်း

en: Agent Location
my_MM: အေးဂျင့်တည်နေရာ

en: Agent Reviews
my_MM: အေးဂျင့်သုံးသပ်ချက်များ

en: Agent in Charge
my_MM: တာဝန်ခံကိုယ်စားလှယ်

en: Agents Agencies Developers Search Results
my_MM: အေးဂျင့်အေဂျင်စီများ တီထွင်သူများ ရှာဖွေမှုရလဒ်များ

en: Agents list
my_MM: ကိုယ်စားလှယ်စာရင်း

en: All
my_MM: အားလုံး

en: Amount:
my_MM: စုစုပေါင်း:

en: Analytics
my_MM: ခွဲခြမ်းစိတ်ဖြာမှု

en: Any
my_MM: မည်သည်မဆို

en: Beds&Baths
my_MM: ကုတင်များနှင့် ရေချိုးခန်းများ

en: Call
my_MM: ခေါ်ဆိုမှု

en: Cancel
my_MM: မလုပ်ဆောင်တော့ပါ

en: Categories
my_MM: အမျိုးအစားများ

en: Category
my_MM: အမျိုးအစားများ

en: Category Archives: %s
my_MM: အမျိုးအစား မှတ်တမ်းများ- %s

en: Cities
my_MM: မြို့များ (Cities)

en: City
my_MM: မြို့

en: Clone:
my_MM: ကိုယ်ပွား-

en: Close
my_MM: ပိတ်သည်

en: Comment
my_MM: ထင်မြင်ချက်၊သုံးသပ်ချက်

en: Contact
my_MM: ထိတှေ့

en: Contact not found
my_MM: အဆက်အသွယ်မတွေ့ပါ။

en: Continue
my_MM: ဆက်လုပ်

en: Country
my_MM: နိုင်ငံ

en: County
my_MM: ခရိုင်

en: County or State
my_MM: ခရိုင် သို့မဟုတ် ပြည်နယ်

en: Daily Archives: %s
my_MM: နေ့စဉ်မှတ်တမ်းများ- %s

en: Dashboard
my_MM: မာတိကာ

en: Date
my_MM: နေ့စွဲ

en: Day
my_MM: နေ့

en: Default
my_MM: မူရင်းအတိုင်း

en: Default Order
my_MM: မူရင်းအမှာစာ

en: Deleted Invoice %s
my_MM: ဖျက်လိုက်သော ပြေစာ %s

en: Description
my_MM: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my_MM: ပိတ်ထားသည်

en: Documentation
my_MM: စာရွက်စာတမ်း

en: Documents
my_MM: စာရွက်စာတမ်းများ

en: Done
my_MM: ပြီးဆုံးသည်

en: Draft
my_MM: အကြမ်း

en: Edit
my_MM: တည်းဖြတ်ပါ

en: Edited
my_MM: တည်းဖြတ်သည်။

en: Education
my_MM: ပညာရေး

en: Email
my_MM: အီးမေးလ်

en: Enable
my_MM: ဖွင့်

en: Expired
my_MM: ကုန်ဆုံးခဲ့သည်

en: Facebook
my_MM: ဖေ့စ်ဘွတ်ခ်

en: Favorite
my_MM: နှစ်သက်သော

en: Favorite Properties
my_MM: အကြိုက်ဆုံး Properties

en: Favorites
my_MM: နှစ်သက်မှုများ

en: Filter By Status
my_MM: အခြေအနေအလိုက် စစ်ထုတ်ပါ။

en: First Name
my_MM: နာမည်

en: Food
my_MM: အစားအစာ

en: For
my_MM: ဥပမာ၊

en: From
my_MM: မှ

en: From:
my_MM: စတင်ဖျက်မည့်ရက်

en: Garage Size
my_MM: ဂိုထောင်အရွယ်အစား

en: Garages
my_MM: ကားဂိုဒေါင်

en: Greenhouse gas emissions class
my_MM: ဖန်လုံအိမ်ဓာတ်ငွေ့ထုတ်လွှတ်မှုအတန်း

en: Greenhouse gas emissions kgCO2/m2a
my_MM: ဖန်လုံအိမ်ဓာတ်ငွေ့ထုတ်လွှတ်မှု kgCO2/m2a

en: Has
my_MM: ရှိသည်

en: Home
my_MM: အိမ်တော်။

en: Hour
my_MM: နာရီ

en: ID
my_MM: နံပါတ်

en: Inbox
my_MM: E-Mail

en: Inquiries
my_MM: မေးမြန်းစုံစမ်းလိုသည်များ

en: Invalid agent list
my_MM: မမှန်ကန်သော အေးဂျင့်စာရင်း

en: K
my_MM: card symbol

en: Languages
my_MM: ဘာသာစကားများ

en: Last Name
my_MM: မျိုးနွယ်အမည်

en: Latest Articles
my_MM: နောက်ဆုံးရဆောင်းပါးများ

en: Latest Listings
my_MM: နောက်ဆုံးစာရင်းများ

en: Lead Info
my_MM: ခဲအင်ဖို

en: Listed In
my_MM: စာရင်းသွင်းထားသည်။

en: Listing
my_MM: စာရင်းပြုခြင်း

en: Listings Views
my_MM: စာရင်းများ မြင်ကွင်းများ

en: Location
my_MM: တည်နေရာ

en: Login
my_MM: လော့ဂ်အင်

en: Logout
my_MM: ထွက်ပေါက်

en: M
my_MM: အမ်

en: Map View
my_MM: မြေပုံကြည့်ရန်

en: Membership
my_MM: အသင်းဝင်

en: Message
my_MM: ကို Message

en: Mobile
my_MM: မိုဘိုင်း

en: Mobile:
my_MM: မိုဘိုင်း:

en: Monthly Archives: %s
my_MM: လစဉ်မှတ်တမ်းများ- %s

en: My Invoices
my_MM: မိမိ၏ငွေတောင်းခံလွှာ

en: Name
my_MM: အမည်

en: New
my_MM: အသစ်

en: New Message
my_MM: Message အသစ်

en: Newest Edited
my_MM: အသစ်ဆုံးတည်းဖြတ်သည်။

en: Next
my_MM: ရှေ့သို့

en: No agency found.
my_MM: မည်သည့်အေဂျင်စီမှ မတွေ့ပါ။

en: No posts found
my_MM: ပို့စ်မတွေ့ပါ။

en: No status
my_MM: အဆင့်အတန်းမရှိပါ။

en: None
my_MM: မည်သူတစ်ယောက်မျှ

en: Not Paid
my_MM: မပေးရသေးပါ

en: Oldest Edited
my_MM: အသက်အကြီးဆုံးတည်းဖြတ်သည်။

en: Overview
my_MM: ခြုံငုံသုံးသပ်ချက်

en: Page not found
my_MM: စာမကျြနှာမတှေ့

en: Paid
my_MM: ပေးခဲ့သည်

en: Password
my_MM: စကားဝှက်

en: Pay Status
my_MM: ပေးချေမှုအခြေအနေ

en: Payment Method
my_MM: ပေးချေမှုနည်းလမ်း

en: Payments
my_MM: ငွေပေးချေမှုများ

en: Phone
my_MM: ဖုန်း

en: Phone/Mobile
my_MM: ဖုန်း/မိုဘိုင်း

en: Phone:
my_MM: ဖုန်း:

en: Previous
my_MM: ရှေ့

en: Price
my_MM: စျေးနှုန်း

en: Price Info
my_MM: စျေးနှုန်းအချက်အလက်

en: Price selector
my_MM: စျေးနှုန်းရွေးချယ်မှု

en: Print
my_MM: စာရွက်ထုတ်သည်

en: Processing...
my_MM: လုပ်ဆောင်နေသည်...

en: Published
my_MM: တင်လိုက်ပြီ

en: Register
my_MM: ဆိုင်းအပ်

en: Remove
my_MM: _R ဖယ်ပစ်ပါ

en: Remove From Favorites
my_MM: အကြိုက်ဆုံးများမှ ဖယ်ရှားပါ။

en: Reply
my_MM: ပြန်ပြောပါ

en: Reviews
my_MM: ပြန်သုံးသပ်ချက်များ

en: Satellite
my_MM: ဂြိုဟ်တု

en: Save Changes
my_MM: ေျပာင္းလဲမႈမ်ားအား သိမ္းဆည္းမည္

en: Search
my_MM: ရှာတွေ့သည်

en: Search for:
my_MM: အားရှာဖွေခြင်း:

en: Select All
my_MM: အားလုံးကို ရွေးပါ။

en: Send
my_MM: အီးမေးလ်ပို။ ပါ

en: Send Message
my_MM: မက်ဆေ့ခ်ျပို့ပါ

en: Send Reply
my_MM: ပြန်စာပို့ရန်

en: Sent From
my_MM: မှပေးပို့သည်။

en: Share
my_MM: မျှဝေပါ။

en: Share on Facebook
my_MM: Facebook သို့ရှယ်မည်

en: Share on Pinterest
my_MM: Pinterest တွင်မျှဝေပါ။

en: Share on Twitter
my_MM: Twitter သို့ရှယ်မည်

en: Share on WhatsApp
my_MM: WhatsApp သို့ရှယ်မည်

en: Size
my_MM: ဆိုဒ္

en: Sort by
my_MM: စီရင်ထားသော

en: State/County
my_MM: ပြည်နယ် / ကောင်တီ

en: States
my_MM: အဆင့်များ

en: Status
my_MM: အခြေအနေ

en: Subject
my_MM: ဘာသာရပ်

en: Taxes
my_MM: အခွန်များ

en: Terms and Conditions
my_MM: စည်းမျဉ်းစည်းကမ်းများနှင့် သတ်မှတ်ချက်များ

en: This page requires the WpResidence Core Plugin. Please activate it from the plugins menu!
my_MM: ဤစာမျက်နှာသည် WpResidence Core Plugin လိုအပ်သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ပလပ်အင်များမီနူးမှ ၎င်းကို အသက်သွင်းပါ။

en: This page requires the WpResidence Core Plugin. Please activate it from the plugins menu.
my_MM: ဤစာမျက်နှာသည် WpResidence Core Plugin လိုအပ်သည်။ ပလပ်အင်မီနူးမှ ၎င်းကို အသက်သွင်းပါ။

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
my_MM: WpResidence Core Plugin မပါဘဲ ဤစာမျက်နှာသည် အလုပ်မလုပ်ပါ၊ ကျေးဇူးပြု၍ ၎င်းကို ပလပ်အင်မီနူးမှ စတင်အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin. Please activate it from the plugins menu!
my_MM: WpResidence Core Plugin မပါဘဲ ဤစာမျက်နှာသည် အလုပ်မလုပ်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ ပလပ်အင်များမီနူးမှ ၎င်းကို အသက်သွင်းပါ။

en: Time
my_MM: အချိန်

en: Title
my_MM: ခေါင်းစဉ်

en: Transport
my_MM: ပို့ဆောင်ရေး -

en: Type:
my_MM: အမ်ိဳးအစား -

en: Types
my_MM: အမျိုးအစားများ

en: Unlimited
my_MM: အကန့်အသန့်မရှိ

en: Update profile
my_MM: မွမ်းမံမှုတစ်ခုကိုပရိုဖိုင်း

en: Upload profile image
my_MM: ပရိုဖိုင်ပုံကို အပ်လုဒ်လုပ်ပါ။

en: Upload profile image.
my_MM: ပရိုဖိုင်ပုံကို အပ်လုဒ်လုပ်ပါ။

en: User
my_MM: အသုံးပြုသူ

en: Username
my_MM: အသုံးပြုသူအမည်

en: Video
my_MM: ဗီဒီယို

en: Video Chat
my_MM: ဗီဒီယိုချတ်

en: Video Type
my_MM: ဗီဒီယို အမျိုးအစား

en: View
my_MM: ကြည့်ပါ

en: View/Edit Lead
my_MM: ဦးဆောင်မှုကို ကြည့်ရှု/တည်းဖြတ်ပါ။

en: Views
my_MM: မြင်ကွင်းများ

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
my_MM: မည်သည့်ရလဒ်မျှ ကျွန်ုပ်တို့မတွေ့ပါ။ မတူညီသောရှာဖွေမှုဘောင်များဖြင့် ထပ်စမ်းကြည့်ပါ။

en: We're sorry. Your page could not be found, But you can check our latest listings & articles
my_MM: စိတ်မကောင်းပါဘူး။ သင့်စာမျက်နှာကို ရှာမတွေ့ပါ၊ သို့သော် ကျွန်ုပ်တို့၏ နောက်ဆုံးစာရင်းများနှင့် ဆောင်းပါးများကို သင်စစ်ဆေးနိုင်ပါသည်။

en: Website
my_MM: ဝက်ဘ်ဆိုဒ်

en: Website:
my_MM: ဝဘ်ဆိုက် -

en: Welcome
my_MM: ကြိုဆိုပါသည်

en: You have
my_MM: ရှိသည်

en: Your Message
my_MM: သင့်ပန်ကြားစာ

en: Your email address will not be published.
my_MM: သင့်ရဲ့အီးမေးလ်လိပ်စာကိုမျှဝေခြင်းပြုမည်မဟုတ်။

en: acres
my_MM: ဧက

en: address
my_MM: လိပ်စာ

en: all
my_MM: အားလုံး

en: and
my_MM: ပြီးတော့

en: ba
my_MM: ဘ

en: beds&baths
my_MM: အိပ်ရာနှင့်ရေချိုးခန်း

en: categories
my_MM: အမျိုးအစားများ

en: country
my_MM: နိုင်ငံ

en: county
my_MM: ခရိုင်

en: default image
my_MM: ပုံသေပုံ

en: details
my_MM: အေသးစိတ္အခ်က္မ်ား

en: feet
my_MM: ခြေ

en: field
my_MM: လယ္ကြင္း

en: ft
my_MM: ပေ

en: geolocation
my_MM: ပထဝီတည်နေရာ

en: ha
my_MM: ဟက်

en: hectares
my_MM: ဟက်တာ

en: in
my_MM: အင်္ဂလိပ်စာကို

en: items selected
my_MM: ပစ္စည်းများကို ရွေးချယ်ထားသည်။

en: keyword
my_MM: အဓိကစကားလုံး

en: login
my_MM: လော့ဂ်အင်

en: m
my_MM: ဍ

en: meters
my_MM: မီတာ

en: months
my_MM: လများ

en: of
my_MM: ၏

en: on
my_MM: အပေါ်တွင်

en: price
my_MM: စျေးနှုန်း

en: price v2
my_MM: စျေးနှုန်း v2

en: price v3
my_MM: စျေးနှုန်း v3

en: processing...
my_MM: လုပ်ဆောင်နေသည်...

en: published on
my_MM: တွင်ထုတ်ဝေခဲ့သည်။

en: radius for geolocation
my_MM: ပထဝီတည်နေရာအတွက် အချင်းဝက်

en: share
my_MM: ေဝမွ်ပါ

en: status
my_MM: အခြေအနေ

en: to
my_MM: သို့

en: types
my_MM: အမျိုးအစားများ

en: wpestate location
my_MM: wpestate တည်နေရာ

en: yards
my_MM: ကိုက်တယ်။

en: year
my_MM: ႏွစ္

en: zip
my_MM: ဇစ္
