wpresidence - en to sv_SE translation catalogue (1133 entries)

en:  (*only numbers)
sv_SE: (*endast siffror)

en:  After Label for Additional Price info
sv_SE:  Efter etikett för ytterligare prisinformation

en:  Are you sure you want to remove this image?
sv_SE:  Är du säker på att du vill ta bort den här bilden?

en:  days ago
sv_SE:  dagar sedan

en:  equal with
sv_SE:  lika med

en:  has
sv_SE: har

en:  hours ago
sv_SE:  timmar ago

en:  in
sv_SE:  i

en:  minutes ago
sv_SE:  minuter sedan

en:  on
sv_SE:  den:

en:  package on
sv_SE:  paket på

en:  seconds ago
sv_SE:  sekunder sedan

en:  similar with
sv_SE:  liknande med

en: % Comments
sv_SE: % kommentarer

en: %d Listing | %d Listings
sv_SE[0]: %d Notering
sv_SE[1]: %d Notering

en: %d Review | %d Reviews
sv_SE[0]: %d Recension
sv_SE[1]: Ändra omdöme

en: %d listing | %d listings
sv_SE[0]: %d notering
sv_SE[1]: %d notering

en: %s (Invalid)
sv_SE: %s (Ogiltig)

en: %s (Pending)
sv_SE: %s (Väntande)

en: %s Reviews
sv_SE: %s Recensioner

en: %s agency %s
sv_SE: %s byrå %s

en: %s developer %s
sv_SE: %s utvecklare %s

en: %s property %s
sv_SE: %s egendom %s

en: &laquo; Older Comments
sv_SE: &laquo; Äldre kommentarer

en: (only numbers)
sv_SE: (bara nummer)

en: * At least 1 image is required for a valid submission. Minimum size is 500/500px.
sv_SE: * Minst 1 bild krävs för en giltig inlämning. Minsta storlek är 500/500px.

en: ** Double click on the image to select featured.
sv_SE: ** Dubbelklicka på bilden för att välja utsnitt.

en: *** Change images order with Drag & Drop.
sv_SE: *** Ändra bildernas ordning med Drag & Drop.

en: **** PDF files upload supported as well.
sv_SE: Även stöd för uppladdning av PDF-filer.

en: ***** Images might take longer to be processed.
sv_SE: ***** Det kan ta längre tid att behandla bilder.

en: *Address
sv_SE: *Adress

en: *Title (mandatory)
sv_SE: *Titel (mandatory)

en: *minimum 500px x 500px
sv_SE: *minst 500px x 500px

en: 0 Comments
sv_SE: 0 kommentarer

en: 1 Comment
sv_SE: 1 kommentar

en: 1. Description
sv_SE: 1. Beskrivning

en: 3. Location
sv_SE: 3. Plats

en: 4. Details
sv_SE: 4. Detaljer

en: 5. Amenities
sv_SE: 5. Faciliteter

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sv_SE: <span class=“meta-nav”>&larr;</span> Äldre inlägg

en: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Bath | <span class="property_details_type1_value">%d</span> Baths
sv_SE[0]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Badkar

en: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Bathroom | <span class="property_details_type1_value">%d</span> Bathrooms
sv_SE[0]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Badrum

en: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Bedroom | <span class="property_details_type1_value">%d</span> Bedrooms
sv_SE[0]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Sovrum

en: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Room | <span class="property_details_type1_value">%d</span> Rooms
sv_SE[0]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Rum

en: A new password was sent via email!
sv_SE: Ett nytt lösenord skickades via e-post!

en: A password will be e-mailed to you
sv_SE: Ett lösenord kommer att skickas till dig via e-post

en: About Agency
sv_SE: Om mäklaren

en: About Me
sv_SE: Om Mig

en: About Us
sv_SE: Om oss

en: Account History (last 7 days)
sv_SE: Kontohistorik (senaste 7 dagarna)

en: Account Summary
sv_SE: Kontosammanfattning

en: Action
sv_SE: Verktyg

en: Action Category
sv_SE: Handling Kategori

en: Actions
sv_SE: Händelser

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
sv_SE[0]: Aktivera installerat plugin
sv_SE[1]: Aktivera installerade plugin

en: Active Life
sv_SE: Aktivt liv

en: Add Contact
sv_SE: Lägg till kontakt

en: Add Custom Field
sv_SE: Lägg till anpassat fält

en: Add Lead
sv_SE: Skapa lead

en: Add Listing
sv_SE: Annonsera

en: Add New Agent
sv_SE: Lägg till ny förmedlare

en: Add New Lead/Deal
sv_SE: Lägg till en ny ledtråd/affär

en: Add New Page
sv_SE: Lägg till Ny Sida

en: Add New Property
sv_SE: Lägg till nytt egendom

en: Add Property
sv_SE: Nytt objekt

en: Add another plan
sv_SE: Lägg till ytterligare en plan

en: Added
sv_SE: Tillagd

en: Added on
sv_SE: Tillagd den

en: Additional Price Info
sv_SE: Ytterligare prisinformation

en: Address
sv_SE: Adresser

en: Address:
sv_SE: Adress:

en: Advanced Search
sv_SE: Avancerad Sökning

en: Advanced Search
sv_SE: Avancerad sökning

en: Advanced Search Results
sv_SE: Avancerade sökresultat

en: After Label for Additional Price info
sv_SE: Efter etikett för ytterligare prisinformation

en: After Price Label (ex: "/month")
sv_SE: Efter prismärkning (t.ex. "/månad")

en: After Second Price Label (ex: "/month")
sv_SE: Efter andra prismärkningen (ex: "/månad")

en: Agencies in
sv_SE: Byråer i

en: Agency
sv_SE: Agentur

en: Agency Image
sv_SE: Bild på byrån

en: Agency Name
sv_SE: Förmedlarens Namn

en: Agency list
sv_SE: Förteckning över organ

en: Agent
sv_SE: Ansvarig

en: Agent Area/Categories
sv_SE: Agentområde/Kategorier

en: Agent Custom Data
sv_SE: Agent Anpassade data

en: Agent Details
sv_SE: Förmedlare

en: Agent Field Name
sv_SE: Agentfältets namn

en: Agent Field Value
sv_SE: Agentfältets värde

en: Agent Image
sv_SE: Agentbild

en: Agent List
sv_SE: Lista över agenter

en: Agent Location
sv_SE: Agentens plats

en: Agent Password
sv_SE: Lösenord för agent

en: Agent Reviews
sv_SE: Recensioner av agenter

en: Agent Social Details
sv_SE: Agent Sociala detaljer

en: Agent Username
sv_SE: Användarnamn för agent

en: Agent in Charge
sv_SE: Ansvarig agent

en: Agent need a first & last name
sv_SE: Agent behöver ett för- och efternamn

en: Agent profile edited
sv_SE: Agentprofil redigerad

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
sv_SE: Agent har lagts till... Du kommer att omdirigeras till din agentlista...

en: Agents Agencies Developers Search Results
sv_SE: Agenturer Byråer Utvecklare Sökresultat

en: Agents in
sv_SE: Mäklare i

en: Agents list
sv_SE: Förteckning över agenter

en: All
sv_SE: Alla Evenemang

en: All Countries
sv_SE: Alla länder

en: All plugins installed and activated successfully. %s
sv_SE: Alla tillägg installerades och aktiverades. %s

en: Allowed Files
sv_SE: Tillåtna bildtyper

en: Amenities and Features
sv_SE: Bekvämligheter och funktioner

en: Amount Financed:
sv_SE: Finansierat belopp:

en: Amount:
sv_SE: Antal:

en: An email with the generated password was sent!
sv_SE: Ett e-postmeddelande med det genererade lösenordet har skickats!

en: Analytics
sv_SE: Analytisk

en: Annual cost of Loan:
sv_SE: Årlig kostnad för lånet:

en: Any
sv_SE: Alla

en: Apperance Options
sv_SE: Alternativ för utseende

en: Archives
sv_SE: Arkiv

en: Are you sure you want to delete this?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort denna?

en: Are you sure you wish to delete
sv_SE: Är du säker att du vill ta bort

en: Are you sure you wish to delete
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort

en: Are you sure you wish to delete %s?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort %s?

en: Are you sure you wish to delete ?
sv_SE: Är du säker på att du vill radera?

en: Are you sure you wish to delete?
sv_SE: Är du säker på att du vill radera?

en: Area
sv_SE: Område

en: Area
sv_SE: Område

en: Areas
sv_SE: Områder

en: Arts & Entertainment
sv_SE: Konst & underhållning

en: Automotive
sv_SE: Bil

en: Available Units
sv_SE: Tillgängliga enheter

en: Back to login
sv_SE: Tillbaka till inloggning

en: Back to properties list
sv_SE: Tillbaka till listan över egenskaper

en: Bathrooms
sv_SE: Badrum

en: Bathrooms (*only numbers)
sv_SE: Badrum (* endast nummer)

en: Bathrooms - High to Low
sv_SE: Badrum - högt till lågt

en: Bathrooms - Low to High
sv_SE: Badrum - låg till hög

en: Bathrooms High to Low
sv_SE: Badrum Högt till lågt

en: Bathrooms Low to high
sv_SE: Badrum Låg till hög

en: Baths
sv_SE: Badrum

en: Baths:
sv_SE: Badrum:

en: Beauty & Spas
sv_SE: Skönhet & Spa

en: Bedrooms
sv_SE: Sovrum

en: Bedrooms (*only numbers)
sv_SE: Sovrum (* endast nummer)

en: Bedrooms High to Low
sv_SE: Sovrum högt till lågt

en: Bedrooms Low to high
sv_SE: Sovrum Låg till hög

en: Bedrooms:
sv_SE: Sovrum:

en: Beds
sv_SE: Sängar

en: Beds&Baths
sv_SE: Sängar & Badrum

en: Beds/Baths
sv_SE: Bäddar/Bad

en: Before Label for Additional Price Info
sv_SE: Före etikett för ytterligare prisinformation

en: Before Price Label (ex: "from ")
sv_SE: Etikett för pris före pris (t.ex.: "från ")

en: Before Second Price Label (ex: "from ")
sv_SE: Före Andra Pris Etikett (ex: "från ")

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
sv_SE[0]: Börja installera tillägget
sv_SE[1]: Börja installera tillägg

en: Billing Type
sv_SE: Fakturatyp

en: Blog Archives
sv_SE: Blog Arkiv

en: Blog list page
sv_SE: Sidan med blogglistan

en: Breadcrumb
sv_SE: Brödsmulor

en: Buy new license
sv_SE: Köp ny licens

en: Cache was cleared
sv_SE: Cachen rensades

en: Call
sv_SE: Ring

en: Can\t create user with this credentials
sv_SE: Can\t skapar en användare med dessa autentiseringsuppgifter

en: Cancel
sv_SE: Ta bort

en: Cancel Reply
sv_SE: Avbryt kommentar

en: Captcha Invalidated - Refresh and try again.
sv_SE: Captcha ogiltig - uppdatera och försök igen.

en: Categories
sv_SE: Nyhetsarkiv

en: Category
sv_SE: Företaget/Kategori

en: Category Archives: %s
sv_SE: Årsarkiv: %s

en: Category:
sv_SE: Kategori:

en: Change Colors
sv_SE: Ändra färger

en: Change Password
sv_SE: Ändra Lösenord

en: Change log
sv_SE: Ändra logg

en: Cities
sv_SE: Orter

en: City
sv_SE: Ort

en: Clear theme cache after demo import is complete!
sv_SE: Rensa temacachen efter att demoimporten är klar!

en: Clone:
sv_SE: Klon:

en: Close
sv_SE: Stäng

en: Close Street View
sv_SE: Stäng Street View

en: Comment
sv_SE: Kommentarer

en: Comment added successfully
sv_SE: Kommentar tillagd framgångsrikt

en: Comment navigation
sv_SE: Kommentarsnavigation

en: Comments are closed.
sv_SE: Kommentarer är avstängda.

en: Compare
sv_SE: Jämför

en: Compare Listings
sv_SE: Jämför objekt

en: Confirm New Password
sv_SE: Bekräfta nytt lösenord

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
sv_SE: Bekräfta din begäran om att ta bort kontot! Om du klickar på knappen nedan raderas ditt konto och dina uppgifter. Detta innebär att du inte längre kommer att kunna logga in på ditt konto och få tillgång till din kontoinformation: Min profil, Mina egenskaper, Inbox, Sparade sökningar och meddelanden. Denna åtgärd kan inte återkallas!

en: Connecting to Paypal! Please wait...
sv_SE: Ansluter till Paypal! Vänta...

en: Contact
sv_SE: Kontakt

en: Contact Agent
sv_SE: Förmedlare

en: Contact Information
sv_SE: Kontakt information

en: Contact Me
sv_SE: Kontakta mig

en: Contact Page
sv_SE: Kontakt sida

en: Contact Us
sv_SE: Kontakta Oss

en: Contact not found
sv_SE: Kontakten hittades inte

en: Contacts
sv_SE: Kontakter

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
sv_SE: Container Styles (*inställ anpassade stilar för endast megameny-container:.  Ex: bakgrundsposition, bakgrundsupprepning )

en: Continue
sv_SE: Fortsätt

en: Continue Reading
sv_SE: Fortsätt läs

en: Continue reading
sv_SE: Läs mer

en: Conversation started by you
sv_SE: Konversation startade av dig

en: Country
sv_SE: Land

en: County
sv_SE: Län

en: County / State
sv_SE: Län / Stat

en: County or State
sv_SE: Län eller stat

en: County, City or Area is
sv_SE: Län, stad eller område är

en: Create Contact
sv_SE: Skapa kontakt

en: Create an account
sv_SE: Skapa ett kund konto

en: Currency symbol
sv_SE: Valutasymbolen

en: Current Version:
sv_SE: Nuvarande version:

en: Custom Property Page Template
sv_SE: Anpassad mall för fastighetssida

en: Daily Archives: %s
sv_SE: Dagsarkiv: %s

en: Dashboard
sv_SE: Panel

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
sv_SE: Dashboard övre stapel vänster widgetområde

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
sv_SE: Instrumentpanelen Top Bar höger Widget område

en: Date
sv_SE: Datum

en: Date - New to Old
sv_SE: Datum - nytt till gammalt

en: Date - Old to New
sv_SE: Datum - gammalt till nytt

en: Day
sv_SE: Dag

en: Default
sv_SE: Standardsortering

en: Default Order
sv_SE: Förinställd ordning

en: Delete Agent
sv_SE: Radera agent

en: Delete Contact
sv_SE: Ta bort kontakt

en: Delete Lead
sv_SE: Ta bort ledningen

en: Delete Plan
sv_SE: Ta bort plan

en: Delete profile
sv_SE: Radera profil

en: Delete property
sv_SE: Ta bort objekt

en: Deleted
sv_SE: Raderat

en: Deleted Invoice %s
sv_SE: Borttagen faktura %s

en: Deleted Message  %s
sv_SE: Borttaget meddelande %s

en: Deleted Search  %s
sv_SE: Borttagen sökning %s

en: Description
sv_SE: Längre beskrivning

en: Developer
sv_SE: Utvecklare

en: Developer Image
sv_SE: Bild för utvecklare

en: Developer Name
sv_SE: Utvecklarens namn

en: Developer list
sv_SE: Förteckning över utvecklare

en: Developers in
sv_SE: Utvecklare inom

en: Direct payment instructions
sv_SE: Instruktioner för direktbetalning

en: Disable Agent
sv_SE: Inaktivera agent

en: Disable Listing
sv_SE: Inaktivera listning

en: Disabled
sv_SE: Avaktivera

en: Documentation
sv_SE: Onlinedokumentation

en: Documents
sv_SE: Broschyrer

en: Done
sv_SE: Klar

en: Down Payment
sv_SE: Handpenning

en: Draft
sv_SE: Offert

en: Drag and Drop Images or
sv_SE: Dra och släpp bilder eller

en: Draw border right on mega menu column?
sv_SE: Rita kant till höger på megameny-kolumn?

en: Duplicate Property
sv_SE: Duplicerad egendom

en: EPC Potential Rating
sv_SE: EPC potentiellt betyg

en: EPC current rating
sv_SE: EPC nuvarande betyg

en: EPC potential rating
sv_SE: EPC potentiellt betyg

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: Edit Agent
sv_SE: Redigera mäklare

en: Edit Menu Item
sv_SE: Redigera Menyobjekt

en: Edit Payment Details
sv_SE: Redigera betalningsuppgifter

en: Edit Review
sv_SE: Ändra omdöme

en: Edit property
sv_SE: Redigera objekt

en: Edited
sv_SE: Ändrad

en: Education
sv_SE: Utbildningslinje

en: Email
sv_SE: E-mail

en: Email already exists.  Please choose a new one.
sv_SE: E-post finns redan. Välj en annan.

en: Email already exists. Please choose a new one.
sv_SE: E-postadressen finns redan. Vänligen välj en ny.

en: Email field is empty!
sv_SE: E-postfältet är tomt!

en: Embed Video ID:
sv_SE: Bädda in video-ID:

en: Embed Video Id
sv_SE: Bädda in video-ID

en: Embed Video Type
sv_SE: Typ av inbäddad video

en: Embed Virtual Tour
sv_SE: Bädda in virtuell visning

en: Enable
sv_SE: Aktivera

en: Enable Agent
sv_SE: Aktivera agent

en: Enable Google Street View
sv_SE: Aktivera Google Street View

en: Enable Listing
sv_SE: Aktivera listning

en: Energy Class
sv_SE: Energiklass

en: Energy Index
sv_SE: Energiindex

en: Energy Index in kWh/m2a
sv_SE: Energiindex i kWh/m2a

en: Energy Savings
sv_SE: Energibesparingar

en: Energy class
sv_SE: Energiklass

en: Energy performance of the building
sv_SE: Byggnadens energiprestanda

en: Enter Your Email Address
sv_SE: Fyll i din e-postadress

en: Enter address
sv_SE: Ange adress

en: Enter an address, state, city, area or zip code
sv_SE: Ange en adress, delstat, stad, område eller postnummer

en: Enter city
sv_SE: Ange stad

en: Event Planning & Services
sv_SE: Evenemangsplanering & tjänster

en: Expired
sv_SE: Avslutad

en: Expires on
sv_SE: Förfaller den

en: Facebook Url
sv_SE: Facebook (frivilligt)

en: Failed to delete contact
sv_SE: Misslyckades med att ta bort kontakt

en: Favorite
sv_SE: Favoritx

en: Favorite Properties
sv_SE: Favoritfastigheter

en: Favorites
sv_SE: Favoriterna

en: Featured
sv_SE: Framhävd

en: Featured  Fee
sv_SE: Utvalda avgifter

en: Featured (extra):
sv_SE: Utvalda (extra)

en: Featured Property
sv_SE: Dagens objekt

en: Featured Submission
sv_SE: Utvalda

en: Filter By Status
sv_SE: Filtrera efter status

en: Financial Services
sv_SE: Finansiella tjänster

en: First Footer Widget Area
sv_SE: Första widget ytan för sidfoten

en: First Name
sv_SE: Förnamn

en: Floor Plans
sv_SE: Planritningar

en: Food
sv_SE: Mat

en: Footer Menu
sv_SE: Fotmeny

en: For
sv_SE: För

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories. Check this article on how to enable/disable theme cache:
sv_SE: För bättre hastighetsresultat erbjuder temat ett inbyggt cachelagringssystem för egenskaper och kategorier. Se den här artikeln om hur du aktiverar/inaktiverar temacache:

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
sv_SE: För ytterligare information se våra hjälpfiler, kunskapsdatabasartiklar och handledningar för att göra denna process enklare och roligare för dig:

en: Forgot Password?
sv_SE: Glömt lösenordet

en: Forgot password?
sv_SE: Glömt lösenord?

en: Fourth Footer Widget Area
sv_SE: Fjärde widget ytan för sidfoten

en: From
sv_SE: Laddar platser från

en: From:
sv_SE: Från:

en: Front Property Submit
sv_SE: Framsida Fastighetsobjekt Submit

en: Fullscreen
sv_SE: Fullskärm

en: GDPR Terms
sv_SE: Villkor för GDPR

en: Garage Size
sv_SE: Garage Storlek

en: Garages
sv_SE: Garage

en: General Settings
sv_SE: Huvud Inställningar

en: Generated Invoice %s
sv_SE: Skapad faktura %s

en: Geolocation is not supported by this browser.
sv_SE: Din webbläsare har inget stöd för Geolocation.

en: Geolocation was not successful
sv_SE: Geolokalisering lyckades inte

en: Get help
sv_SE: Få hjälp

en: Google Camera Angle
sv_SE: Googles kameravinkel

en: Google Maps API KEY
sv_SE: Google Maps API-nyckel

en: Google Maps Search
sv_SE: Google Maps-sökning

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
sv_SE: Google Street View - Kameravinkel (värde från 0 till 360)

en: Greenhouse Gas Emissions KgCO2/M2a
sv_SE: Utsläpp av växthusgaser KgCO2/M2a

en: Greenhouse Gas Emissions index class
sv_SE: Indexklass för utsläpp av växthusgaser

en: Greenhouse Gas Emissions kgCO2/m2a
sv_SE: Utsläpp av växthusgaser kgCO2/m2a

en: Greenhouse gas emissions Class
sv_SE: Utsläpp av växthusgaser Klass

en: Greenhouse gas emissions Index
sv_SE: Utsläpp av växthusgaser Index

en: Greenhouse gas emissions class
sv_SE: Klass för utsläpp av växthusgaser

en: Greenhouse gas emissions index class
sv_SE: Indexklass för utsläpp av växthusgaser

en: Greenhouse gas emissions index class
sv_SE: Indexklass för utsläpp av växthusgaser

en: Greenhouse gas emissions kgCO2/m2a
sv_SE: Utsläpp av växthusgaser kgCO2/m2a

en: HOA fee
sv_SE: HOA avgift

en: HOO fees
sv_SE: HOO-avgifter

en: Half Map Template - make sure your page has the "Hero Media Header" set as maps!
sv_SE: Halv kartmall - se till att din sida har "Hero Media Header" inställd som kartor!

en: Has
sv_SE: Har

en: Header 3 Widget Area
sv_SE: Sidhuvud 3 Widgetområde

en: Header 3 widget area
sv_SE: Widgetområde för rubrik 3

en: Header 5 Second Menu
sv_SE: Header 5 Andra menyn

en: Health & Medical
sv_SE: Hälsa och Sjukvård

en: Hello I'm interested in
sv_SE: Hej Jag är intresserad av

en: Hello I'm interested in one of your listings.
sv_SE: Hej Jag är intresserad av en av dina annonser.

en: Hello there,
sv_SE: Hej,

en: Hi there,
sv_SE: Hejsan,

en: Hide Map Marker
sv_SE: Dölj kartmarkör

en: Home
sv_SE: Hem

en: Home Price
sv_SE: Hempris

en: Home Services
sv_SE: Hemtjänster

en: Homeowners Association Fee
sv_SE: Avgift för fastighetsägarförening

en: Homeowners Association Fee (monthly)
sv_SE: Avgift för husägarförening (månadsvis)

en: Homeowners Association Fee(Monthly)
sv_SE: Avgift för fastighetsägareförening (månadsvis)

en: Homeowners Association Fee(monthly)
sv_SE: Föreningens avgift (månadsvis)

en: Hospitals
sv_SE: Sjukhus

en: Hotels & Travel
sv_SE: Hotell & Resor

en: Hour
sv_SE: Timme

en: How To Find Us
sv_SE: Hur du hittar oss

en: HubSpot Private Application Token
sv_SE: HubSpot Token för privat applikation

en: I agree with
sv_SE: Jag instämmer med

en: I consent to the
sv_SE: Jag samtycker till

en: I would like to schedule a tour for [ %s ].
sv_SE: Jag skulle vilja boka en rundtur för [ %s ].

en: I'm interested in [ %s ]
sv_SE: Jag är intresserad av [ %s ]

en: Image Gallery
sv_SE: Bildgalleri

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
sv_SE: Bilden måste vara minst 500px hög x 500px bred!

en: Images / per listing
sv_SE: Bilder / per annons

en: Import Demo Content
sv_SE: Importera demoinnehåll

en: In Person
sv_SE: Personligen

en: Inbox
sv_SE: Inkorgen

en: Increasing memory allocated to PHP
sv_SE: Öka minnet som allokeras till PHP

en: Inquiries
sv_SE: Ansökningar

en: Install Plugins
sv_SE: Installera tillägg

en: Install Required Plugins
sv_SE: Installera tillägg som temat kräver

en: Installing Plugin: %s
sv_SE: Installerar tillägget: %s

en: Instructions:
sv_SE: Instruktioner:

en: Interest
sv_SE: Intresse

en: Invalid agent list
sv_SE: Ogiltig agentlista

en: Invalid email address or username!
sv_SE: Ogiltig e-postadress eller användarnamn!

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
sv_SE: Ogiltigt användarnamn (använd inte specialtecken eller blanksteg)!

en: Invoice Type
sv_SE: Fakturatyp

en: Language for datepicker
sv_SE: Språk för datepicker

en: Languages
sv_SE: Ränta

en: Last Name
sv_SE: Efternamn:

en: Latest Articles
sv_SE: Senaste artikel

en: Latest Listings
sv_SE: Senaste företagen

en: Latitude (for Maps Coordinates)
sv_SE: Latitud (för kartkoordinater)

en: Lead Info
sv_SE: Information om ledningen

en: Lead Information
sv_SE: Information om bly

en: Lead No
sv_SE: Bly Nej

en: Lead no
sv_SE: Bly nej

en: Leave Blank
sv_SE: Lämna tomt

en: Leave a Reply
sv_SE: Lämna en kommentar

en: Leave a Reply to %s
sv_SE: Lämna ett svar till %s

en: License
sv_SE: Licenser

en: License:
sv_SE: Licens:

en: Link Relationship (XFN)
sv_SE: Länkförhållande (XFN)

en: Linkedin Url
sv_SE: Linkedin Länk (frivilligt)

en: Listed In
sv_SE: Listad i

en: Listing
sv_SE: Listning

en: Listing Details
sv_SE: Annonsdetaljer

en: Listing Location
sv_SE: Visar Platser

en: Listing Media
sv_SE: Lista media

en: Listing Payment
sv_SE: Betalning för listning

en: Listing Payment with Featured option
sv_SE: Betalning för listning med alternativet Featured

en: Listing payment on
sv_SE: Objekt betalning på

en: Listings
sv_SE: Annons

en: Listings Views
sv_SE: Visningar av listningar

en: Load More Listings
sv_SE: Ladda fler listningar

en: Load More Properties
sv_SE: Ladda fler fastigheter

en: Local Flavor
sv_SE: Lokala smaker

en: Local Services
sv_SE: Lokala tjänster

en: Location
sv_SE: Läge

en: Login
sv_SE: Användarnamn

en: Login successful, redirecting...
sv_SE: Du är inloggad, skickar dig vidare…

en: Logout
sv_SE: Utloggning

en: Longitude (for Maps Coordinates)
sv_SE: Longitud (för kartkoordinater)

en: Looks like the property is assigned to an administrator. Please assign it to an agent or user with complete contact details.
sv_SE: Det ser ut som om fastigheten är tilldelad en administratör. Vänligen tilldela den till en agent eller användare med fullständiga kontaktuppgifter.

en: Lot Size
sv_SE: Tomtstorlek

en: Lot Size in
sv_SE: Tomtstorlek i

en: Lot Size:
sv_SE: Storlek på tomt:

en: Make this listing featured from property list.
sv_SE: Vill du göra denna lista utvald.

en: Map
sv_SE: Karta

en: Map Settings
sv_SE: Kart-inställningar

en: Map View
sv_SE: Kartvy

en: Mass Media
sv_SE: Massmedia

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
sv_SE: MbString-förlängning inte detekterad. Vänligen kontakta dit webhostingföretag för att aktivera den.

en: Measurement Unit
sv_SE: Mätningsenhet

en: Mega Menu Widget Area
sv_SE: Megameny widgetområde

en: Member of
sv_SE: Medlem av

en: Member of:
sv_SE: Medlem i:

en: Membership
sv_SE: Medlemskapx

en: Membership Payment
sv_SE: Medlemsbetalning

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
sv_SE: Ikon för menyalternativ (ex: fa fa-comment)

en: Menu Item Label(ex: "new")
sv_SE: Menyalternativets etikett (ex: "ny")

en: Message
sv_SE: Meddelande

en: Message sent from page:
sv_SE: Meddelande som skickas från sidan:

en: Missing required parameters
sv_SE: Obligatoriska parametrar saknas

en: Mobile
sv_SE: Mobila

en: Mobile Menu
sv_SE: Mobilmeny

en: Mobile:
sv_SE: Mobiltelefon:

en: Mode
sv_SE: Läge

en: Monthly Archives: %s
sv_SE: Månadsarkiv: %s

en: More Search Options
sv_SE: Fler sök alternativ

en: Mortgage Payments:
sv_SE: lån betalningar

en: Move down
sv_SE: Flytta ner

en: Move up
sv_SE: Flytta upp

en: My Invoices
sv_SE: Mina fakturor

en: My Listings
sv_SE: Mina annonser

en: My Location
sv_SE: Min plats

en: My Profile
sv_SE: Min Profil

en: My Properties List
sv_SE: Min lista över objekt

en: Name
sv_SE: Namn:

en: Navigation Label
sv_SE: Navigations Etikett

en: Need an account? Register here!
sv_SE: Behöver du ett konto? Registrera här!

en: Neighborhood
sv_SE: Område

en: New
sv_SE: Nytt

en: New Message
sv_SE: Nytt meddelande

en: New Password
sv_SE: Nytt lösenord

en: Newer Comments &raquo;
sv_SE: Nyare kommentarer &raquo;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sv_SE: Nyare inlägg <span class=”meta-nav”>&rarr;</span>

en: Newest Edited
sv_SE: Senast redigerad

en: Newest first
sv_SE: Nyaste först

en: Next
sv_SE: Neste

en: Next Step
sv_SE: Nästa

en: Next page
sv_SE: Nästa sida

en: Nightlife
sv_SE: Nattliv

en: No More Listings
sv_SE: Inga fler listor

en: No Value
sv_SE: Inget värde

en: No agency found.
sv_SE: Ingen byrå hittades.

en: No developer found.
sv_SE: Ingen utvecklare hittades.

en: No posts found
sv_SE: Inga event hittades

en: No results found
sv_SE: Inga resultat hittades

en: No results found!
sv_SE: Inga resultat hittades!

en: No status
sv_SE: Ingen status

en: None
sv_SE: Inga

en: Not Available
sv_SE: Inte tillgängligt

en: Not Paid
sv_SE: Inte betald

en: Not enough listings to duplicate
sv_SE: Inte tillräckligt med listor för att duplicera

en: Number of Page Views
sv_SE: Antal sidvisningar

en: OR
sv_SE: ELLER

en: Old Password
sv_SE: Ditt gamla lösenord

en: Old Password is not correct
sv_SE: Det gamla lösenordet är inte korrekt

en: Oldest Edited
sv_SE: Äldsta redigerade

en: Oldest first
sv_SE: Äldsta först

en: Once Weekly
sv_SE: Engång i veckan

en: One Time
sv_SE: En gång

en: One of the password field is empty!
sv_SE: Ett av lösenordsfälten är tomt!

en: One of the password fields is empty!
sv_SE: Ett av lösenordsfälten är tomt!

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sv_SE[0]: En kommentar om &ldquo;%2$s&rdquo;
sv_SE[1]: %1$s svar på &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Open In Google Maps
sv_SE: Öppna i Google Maps

en: Open link in a new window/tab
sv_SE: Öppna länk i nytt fönster/tabb

en: Open ticket
sv_SE: Öppna supportärenden

en: Opening Hours
sv_SE: Öppettider

en: Opening Hours:
sv_SE: Öppettider:

en: Order By
sv_SE: Ordna efter

en: Original: %s
sv_SE: Orginal: %s

en: Other Agents
sv_SE: Andra ombud

en: Other Features
sv_SE: Andra egenskaper

en: Other units in
sv_SE: Andra enheter i

en: Our Agents
sv_SE: Våra agenter

en: Our Taxes:
sv_SE: Våra skatter:

en: Overview
sv_SE: Översyn

en: Owner Notes
sv_SE: Anteckningar från ägaren

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
sv_SE: Ägare / Agent noteringar (* inte synlig på framsidan)

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
sv_SE: PHP GD-biblioteket är INTE installerat på din webbserver och på grund av detta kommer temat inte att kunna arbeta med bilder. Vänligen kontakta ditt webbhotell för att aktivera detta bibliotek.

en: Package
sv_SE: Paket

en: Package Payment
sv_SE: Paketbetalning

en: Packages Available
sv_SE: Möjliga paket

en: Page Template
sv_SE: Bild template

en: Page Title
sv_SE: Sidans rubrik

en: Page Views Statistics
sv_SE: Statistik över sidvisningar

en: Page not found
sv_SE: Sidan hittas inte

en: Page should be accessible only via the compare button
sv_SE: Sidan ska endast vara tillgänglig via jämförelseknappen

en: Pages:
sv_SE: Sidor:

en: Paid
sv_SE: Betalda

en: Paid & Featured
sv_SE: Betalda & Utvalda

en: Paid submission
sv_SE: Betald inlämning

en: Password
sv_SE: Lösenord

en: Password Reset Error
sv_SE: Fel vid återställning av lösenord

en: Password Updated
sv_SE: Lösenord uppdaterat

en: Password: %s
sv_SE: Lösenord: %s

en: Passwords do not match
sv_SE: Lösenorden matchar inte

en: Pay
sv_SE: betala

en: Pay Status
sv_SE: Lönestatus

en: Pay Submission Fee
sv_SE: Betala anmälningsavgift

en: Pay with Credit Card
sv_SE: Betala med kreditkort

en: PayPal payment agreement
sv_SE: Avtal om betalning med PayPal

en: Payment Calculator
sv_SE: Kalkylator för betalningar

en: Payment Method
sv_SE: Betalningssätt:

en: Payment for package
sv_SE: Betalning för paketet

en: Payments
sv_SE: Ändringsdatum

en: Payments will be procesed in %s.Prices are displayed in %s
sv_SE: Betalningar kommer att behandlas i %s.priser visas i %s

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
sv_SE: Paypal Api-nycklar läggs till.betalningar kommer att behandlas.

en: Paypal Processor
sv_SE: Processor för Paypal

en: Personalize Your Website
sv_SE: Anpassa din webbplats

en: Pets
sv_SE: Husdjur

en: Pharmacies
sv_SE: Apotek

en: Phone
sv_SE: Telefonnummer

en: Phone/Mobile
sv_SE: Telefon/Mobil

en: Phone:
sv_SE: Telefonnummer:

en: Photo
sv_SE: Bild

en: Pinterest Url
sv_SE: Pinterest Länk (frivilligt)

en: Place Pin with Agency Address
sv_SE: Placera pin med byråns adress

en: Place Pin with Property Address
sv_SE: Placera stift med fastighetsadress

en: Plan Bathrooms
sv_SE: Badrum

en: Plan Description
sv_SE: Planbeskrivning

en: Plan Image
sv_SE: Planbild

en: Plan Price
sv_SE: Planritning pris

en: Plan Price in
sv_SE: Planera Pris i

en: Plan Rooms
sv_SE: Planera rum

en: Plan Size
sv_SE: Storlek

en: Plan Size(*only numbers)
sv_SE: Planstorlek (*endast siffror)

en: Plan Title
sv_SE: Plan titel

en: Please complete the form!
sv_SE: Vänligen fyll i formuläret!

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
sv_SE: Ändra inte slugs manuellt när du lägger till nya termer. Om du behöver redigera ett termnamn kopierar du det nya namnet i slug-fältet också.

en: Please edit your profile page from site interface.
sv_SE: Vänligen redigera din profilsida från webbplatsens gränssnitt.

en: Please select the time
sv_SE: Vänligen välj tid

en: Please select the user type !
sv_SE: Vänligen välj användartyp !

en: Please submit a title for your property
sv_SE: Vänligen ange titel för din fastighet

en: Please submit the
sv_SE: Vänligen skicka in

en: Please wait while we are processing your submission!
sv_SE: Vänligen vänta medan vi behandlar din ansökan!

en: Please wait while we gather data!
sv_SE: Vänligen vänta medan vi samlar in data!

en: Please, enter correct email
sv_SE: Ange rätt e-postadress

en: Please, enter field:
sv_SE: Vänligen ange fältet:

en: Please, enter property title
sv_SE: Ange fastighetsbeteckning

en: Plugin activated successfully.
sv_SE: Tillägg aktiverat utan problem.

en: Post Comment
sv_SE: Lämna kommentar

en: Post navigation
sv_SE: Inläggs navigering

en: Posted by
sv_SE: Publicerat av

en: Posted by
sv_SE: Publicerat av

en: Posted on
sv_SE: Publicerad den

en: Powered by
sv_SE: Drivs av

en: Prev
sv_SE: Innan

en: Prev Step
sv_SE: Föregående steg

en: Previous
sv_SE: Föregående

en: Previous Step
sv_SE: Föregående steg

en: Previous page
sv_SE: Formge sida

en: Price
sv_SE: Priss

en: Price - High to Low
sv_SE: Pris - högt till lågt

en: Price - Low to High
sv_SE: Pris - lågt till högt

en: Price High to Low
sv_SE: Pris högsta till lägsta

en: Price Info
sv_SE: Pris

en: Price Low to High
sv_SE: Pris lägsta till högsta

en: Price in
sv_SE: Pris i

en: Price range:
sv_SE: Prisintervall:

en: Price selector
sv_SE: Prisväljare

en: Price:
sv_SE: Pris

en: Primary Menu
sv_SE: Primär meny

en: Primary Widget Area
sv_SE: Primärt widgetområdet

en: Principal and Interest
sv_SE: Kapital och ränta

en: Print
sv_SE: Skriv ut

en: Private Notes
sv_SE: Privata anteckningar

en: Processing...
sv_SE: Bearbetar…

en: Professional Services
sv_SE: Professionella tjänster

en: Profile updated
sv_SE: Profil sparad

en: Properties List Directory
sv_SE: Egenskaper Lista Katalog

en: Properties list
sv_SE: Lista över egenskaper

en: Properties list half
sv_SE: Fastighetslista halv

en: Properties listed in
sv_SE: Annonser i

en: Property
sv_SE: Byggnad

en: Property Action Category
sv_SE: Fastighetsåtgärd Kategori

en: Property Address
sv_SE: Fastighetens adress

en: Property Area
sv_SE: Fastighetsområde

en: Property Bathrooms
sv_SE: Fastighet Badrum

en: Property Bathrooms:
sv_SE: Fastighet Badrum:

en: Property Bedrooms
sv_SE: Fastigheter Sovrum

en: Property Bedrooms:
sv_SE: Fastighetens sovrum:

en: Property Category Submit
sv_SE: Fastighetskategori Skicka

en: Property City
sv_SE: Fastighetens stad

en: Property Country
sv_SE: Fastighet Land

en: Property County
sv_SE: Fastighet land

en: Property County/State
sv_SE: Fastighet Län/Stat

en: Property Description
sv_SE: Objekt/Projektbeskrivning

en: Property Details
sv_SE: Detaljer

en: Property Google View
sv_SE: Fastighet Google View

en: Property ID
sv_SE: Objektets ID

en: Property Id
sv_SE: Fastighets-ID

en: Property Image
sv_SE: Fastighetsbild

en: Property Keyword:
sv_SE: Sökord för egendom:

en: Property Latitude
sv_SE: Fastighet Latitud

en: Property List Type for Advanced Search
sv_SE: Typ av fastighetslista för avancerad sökning

en: Property List display(*global option)
sv_SE: Visning av egenskapslista (*globalt alternativ)

en: Property Longitude
sv_SE: Fastighet Longitud

en: Property Longitudine
sv_SE: Fastighet Longitudine

en: Property Lot Size
sv_SE: Fastighet Tomtstorlek

en: Property Map
sv_SE: Karta över fastigheten

en: Property Media
sv_SE: Media för fastigheter

en: Property Price
sv_SE: Stugpris

en: Property Price Label
sv_SE: Fastighet Pris Etikett

en: Property Price Label Before
sv_SE: Objektspris före

en: Property Reviews
sv_SE: Recensioner av fastigheter

en: Property Rooms
sv_SE: Fastighetsrum

en: Property Rooms:
sv_SE: Fastighetsrum:

en: Property Size
sv_SE: Fastighetens storlek

en: Property Status
sv_SE: Objekt Status

en: Property Status:
sv_SE: Objektstatus:

en: Property Subunits
sv_SE: Underenheter för fastigheter

en: Property Tax
sv_SE: Fastighetsskatt

en: Property Views
sv_SE: Utsikt över fastigheten

en: Property Zip
sv_SE: Fastighet postnr

en: Property has subunits
sv_SE: Fastigheten har underenheter

en: Property is featured
sv_SE: Utvald Annons

en: Property subunits list
sv_SE: Lista över underenheter

en: Public Services & Government
sv_SE: Offentliga tjänster & regering

en: Publish Listing with Feature
sv_SE: Publicera listning med funktion

en: Published
sv_SE: Recept

en: Published Properties
sv_SE: Publicerade fastigheter

en: Radius:
sv_SE: Radie:

en: Radius:
sv_SE: Radie:

en: Rate us
sv_SE: Betygsätt oss

en: Re-type Password
sv_SE: Ange lösenordet igen

en: Real Estate
sv_SE: Fastigheter

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to:
sv_SE: Rekommenderad minnesgräns bör vara minst 96 MB. Vänligen hänvisa till:

en: Recurring
sv_SE: Prenumerationsbaserad

en: Register
sv_SE: Börja prenumerera

en: Register here!
sv_SE: Registrera dig här!

en: Related Posts
sv_SE: Relaterade poster

en: Religious Organizations
sv_SE: Religiösa organisationer

en: Remove
sv_SE: Radera

en: Remove From Favorites
sv_SE: Ta bort från favoriter

en: Remove Image
sv_SE: Ta bilden

en: Renewable energy performance index
sv_SE: Prestandaindex för förnybar energi

en: Renewable energy performance index
sv_SE: Prestandaindex för förnybar energi

en: Reply
sv_SE: Svarax

en: Request By
sv_SE: Förfrågan från

en: Request Info
sv_SE: Info önskas

en: Resend for approval
sv_SE: Återsänd för godkännande

en: Reset
sv_SE: Återställ

en: Reset Password
sv_SE: Skapa ett nytt lösenord

en: Restaurants
sv_SE: Restauranger

en: Return to Required Plugins Installer
sv_SE: Återgå till obligatoriska tilläggsinstalleraren

en: Retype Password
sv_SE: Skriv in lösenord igen

en: Review Edit Saved
sv_SE: Granska Redigera Sparad

en: Review Sent
sv_SE: Översyn skickad

en: Review Title
sv_SE: Omdöme titel

en: Reviews
sv_SE: Recensioner

en: Rooms
sv_SE: Rum

en: Rooms (*only numbers)
sv_SE: Rum (* endast nummer)

en: Rooms:
sv_SE: Rum:

en: SEARCH
sv_SE: Sök

en: SEARCH PROPERTIES
sv_SE: SÖK EGENSKAPER

en: Satellite
sv_SE: Satellit

en: Save Changes
sv_SE: Spara förändringar

en: Save Search
sv_SE: Spara sökning

en: Save as Draft
sv_SE: Spara som utkast

en: Save this Search?
sv_SE: Vill du spara den här sökningen?

en: Saved Search  %s
sv_SE: Sparad sökning %s

en: Saved Searches
sv_SE: Sparade sökningar

en: Schedule a Tour
sv_SE: Tidsinställ för

en: Schedule a showing?
sv_SE: Boka en visning?

en: Schedule a tour
sv_SE: Boka en rundtur

en: Schools
sv_SE: Skolor

en: Search
sv_SE: Sök

en: Search Parameters:
sv_SE: Sökparametrar:

en: Search Properties
sv_SE: Sök fastigheter

en: Search Results for :
sv_SE: Sökresultatet för :

en: Search State, City or Area
sv_SE: Sök stat, stad eller område

en: Search a listing
sv_SE: Sök ett objekt

en: Search for an Agent
sv_SE: Sök efter en agent

en: Search for:
sv_SE: Sök efter:

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
sv_SE: Sökningen har sparats. Du kommer att få ett e-postmeddelande när nya fastigheter som matchar din sökning har publicerats

en: Search here...
sv_SE: Sök här...

en: Search name
sv_SE: Sök namn

en: Second Footer Widget Area
sv_SE: Andra widget ytan för sidfoten

en: Second Price in
sv_SE: Andra pris i

en: Secondary Widget Area
sv_SE: Sekundär widgetarea

en: Security check failed.
sv_SE: Säkerhetskontrollen misslyckades.

en: See All Your Pages
sv_SE: Se alla dina sidor

en: See Available Packages and Payment Methods
sv_SE: Se tillgängliga paket och betalningsmetoder

en: Select All
sv_SE: Välj alla

en: Select Categorie
sv_SE: Välj kategori

en: Select Categories
sv_SE: Välj kategorier

en: Select Energy Class
sv_SE: Välj energiklass

en: Select Energy Class (EU regulation)
sv_SE: Välj energiklass (EU-förordning)

en: Select Images
sv_SE: Välj Bilder

en: Select Media
sv_SE: Välj media

en: Select None
sv_SE: Avmarkera alla

en: Select Property Status
sv_SE: Välj fastighetsstatus

en: Select Subunits From the list:
sv_SE: Välj Subunits från listan:

en: Select User Type
sv_SE: Välj användartyp

en: Select Widget Area
sv_SE: Välj widgetområde

en: Select default country
sv_SE: Välj standardland

en: Select greenhouse gas emissions index class
sv_SE: Välj indexklass för utsläpp av växthusgaser

en: Select grid or list style for properties list pages.
sv_SE: Välj grid- eller liststil för sidor med egenskapslistor.

en: Select package
sv_SE: Välj paket

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
sv_SE: Välj standard eller halv kartstil för avancerad sökresultatsida.

en: Select the measurement unit you will use on the website
sv_SE: Välj den måttenhet som du kommer att använda på webbplatsen

en: Send
sv_SE: Sänd

en: Send Email
sv_SE: Skicka e-post

en: Send Message
sv_SE: Skicka meddelandex

en: Send Private Message
sv_SE: Skicka privat meddelande

en: Send Reply
sv_SE: Skicka

en: Send me the invoice
sv_SE: Skicka mig fakturan

en: Sending
sv_SE: Skicka

en: Sending user info, please wait...
sv_SE: Skicka användarinformation, var god vänta...

en: Sent From
sv_SE: Sänt från

en: Sent for approval
sv_SE: Skickad för godkännande

en: Set as Mega Menu?
sv_SE: Ställ in som Mega-meny?

en: Set as featured
sv_SE: Ange som utvald post

en: Set as featured, *Listings set as featured are subtracted from your package
sv_SE: Set as featured, *Listningar som är satta som featured dras av från ditt paket

en: Set currency symbol for property price.
sv_SE: Ange valutasymbol för fastighetspris.

en: Share
sv_SE: Dela

en: Share by Email
sv_SE: Dela via e-post

en: Share on Facebook
sv_SE: Dela på Facebook

en: Share on Pinterest
sv_SE: Dela på pinterest

en: Share on Twitter
sv_SE: Dela på Twitter

en: Share on WhatsApp
sv_SE: Dela på WhatsApp

en: Shopping
sv_SE: Shoppa runt

en: Sign into your account
sv_SE: Logga in på ditt konto

en: Similar Listings
sv_SE: liknande annonser

en: Site Settings
sv_SE: Webbplatsinställningar

en: Size
sv_SE: Filstorlek

en: Size in
sv_SE: Storlek i:

en: Size:
sv_SE: Storlek:

en: Size:
sv_SE: Storlek:

en: Skype
sv_SE: Shype

en: Slider Option
sv_SE: Bildspelsalternativ

en: Slider type
sv_SE: Typ av skjutreglage

en: Social Information
sv_SE: Social information

en: Social Media
sv_SE:  Sociala media

en: Something went wrong with the plugin API.
sv_SE: Något gick fel med tilläggs-API't.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
sv_SE[0]: Tyvärr, du har inte rätt behörigheter för att aktivera tillägget %s . Kontakta administratören för den här webbplatsen för hjälp med att aktivera tillägget.
sv_SE[1]: Tyvärr, du har inte rätt behörigheter för att aktivera tillägget %s . Kontakta administratören för den här webbplatsen för hjälp med att aktivera tillägget.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
sv_SE[0]: Tyvärr, men du har inte rätt behörigheter för att installera pluginet för %s . Kontakta administratören för den här webbplatsen för hjälp med att få plugin installerat.
sv_SE[1]: Tyvärr, men du har inte rätt behörigheter för att installera tillägget %s. Kontakta administratören för den här webb
    
     för hjälp med att få tillägget installerat.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
sv_SE[0]: Tyvärr, men du har inte rätt behörigheter för att uppdatera plugin för %s . Kontakta administratören för den här webbplatsen för att få uppdaterad plugin.
sv_SE[1]: Tyvärr, men du har inte rätt behörigheter för att uppdatera plugin för %s . Kontakta administratören för den här webbplatsen för att få uppdaterad plugin.

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
sv_SE: Tyvärr, användaren finns redan. Försök med ett annat användarnamn/e-postadress

en: Sorry, your nonce did not verify.
sv_SE: Tyvärr, ditt unika nummer (”nonce”) kunde inte verifieras.

en: Sort by
sv_SE: Slag förbi

en: Specialties & Service Areas
sv_SE: Specialiteter och tjänsteområden

en: Splash Page
sv_SE: Välkomstsida

en: Splash Page - Bottom left area
sv_SE: Splash Page - Nedre vänstra området

en: Splash Page - Bottom right area
sv_SE: Splash Page - Nedre högra området

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
sv_SE: Splash Page Widgetområde längst ned till vänster

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
sv_SE: Splash Page Widgetområde längst ned till höger

en: Start Now
sv_SE: Börja nu

en: Started by
sv_SE: Startad

en: State/County
sv_SE: Stat/Län

en: States
sv_SE: Lön

en: Street View
sv_SE: Gatuvy

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
sv_SE: Stripe Api-nycklar har lagts till. Betalningar kommer att behandlas.

en: Stripe Charge Page
sv_SE: Stripe Laddningssida

en: Subject
sv_SE: Ärende

en: Submission Fee
sv_SE: Inlämningsavgift

en: Submit Property
sv_SE: Skicka in Objekt

en: Submit Review
sv_SE: Skicka recension

en: Subunits
sv_SE: Underenheter

en: Supermarkets
sv_SE: Stormarknader

en: Taxes
sv_SE: Skatter

en: Telegram Url
sv_SE: Url för telegram

en: Term(*in years)
sv_SE: Varaktighet (*i år)

en: Terms and Conditions
sv_SE: Användarvillkor

en: Terrain
sv_SE: Terräng

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
sv_SE: Tack. Kontrollera ditt e-postmeddelande för betalningsinstruktioner.

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
sv_SE: Google Maps JavaScript API v3 KRÄVER en API-nyckel för att fungera korrekt. Skaffa en APIs Console-nyckel och lägg upp koden i Theme Options. Du kan få den från

en: The browser couldn't detect your position!
sv_SE: Webbläsaren kunde inte hitta din position

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
sv_SE: Datum och tid är redan bokade. Vänligen välj en ny

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
sv_SE: Beskrivning kommer visas i menyn om temat stödjer det.

en: The email doesn't look right !
sv_SE: E-postmeddelandet ser inte rätt ut!

en: The email doesn't look right!
sv_SE: E-postmeddelandet ser inte rätt ut!

en: The email was not saved because it is used by another user.
sv_SE: E-postmeddelandet sparades inte eftersom det används av en annan användare.

en: The email's domain doesn't look right.
sv_SE: E-post domän ser inte rätt ut.

en: The first footer widget area
sv_SE: Första sidbytens widgetområde

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
sv_SE[0]: Följande tillägg måste uppdateras till sin senaste version för att säkerställa maximal kompatibilitet med detta tema: %1$s.
sv_SE[1]: Följande tillägg måste uppdateras till sina senaste versioner för att säkerställa maximal kompatibilitet med detta tema: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
sv_SE[0]: Följande rekommenderat tillägg är för närvarande inaktivt: %1$s.
sv_SE[1]: Följande rekommenderade tillägg är för närvarande inaktiva: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
sv_SE[0]: Följande erforderliga tillägg är för närvarande inaktiva: %1$s.
sv_SE[1]: Följande obligatoriska tillägg är för närvarande inaktiva: %1$s.

en: The fourth footer widget area
sv_SE: Det fjärde footer-widgetområdet

en: The invoice number is:
sv_SE: Fakturanumret är:

en: The new password is blank
sv_SE: Det nya lösenordet är tomt

en: The primary widget area
sv_SE: Det primära widgetområdet

en: The second footer widget area
sv_SE: Andra sidfotens widgetområde.

en: The secondary widget area
sv_SE: Det andra widgetarean

en: The third footer widget area
sv_SE: Tredje sidbytens widgetområde

en: The top bar left widget area
sv_SE: Översta raden vänster widget område

en: The top bar right widget area
sv_SE: Widgetområdet för den övre stapeln till höger

en: There are no agents listed on this page at this moment.
sv_SE: Det finns för närvarande inga ombud listade på denna sida.

en: There are no more agents.
sv_SE: Det finns inte längre några agenter.

en: There are no more listings.
sv_SE: Det finns inga fler listningar.

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
sv_SE: Det finns inga fastigheter listade på den här sidan just nu. Vänligen försök igen senare.

en: There are no results found for this property address.
sv_SE: Det finns inga resultat för den här fastighetsadressen.

en: These are the details:
sv_SE: Detta är detaljerna:

en: These fields are mandatory: Title
sv_SE: Dessa fält är obligatoriska: Titel

en: Third Footer Widget Area
sv_SE: Tredje widget ytan för sidfoten

en: This applies for the calendar field type available for properties.
sv_SE: Detta gäller för kalenderfältstypen som är tillgänglig för egenskaper.

en: This is a paid submission.
sv_SE: Detta är en betald ansökan.

en: This is a paid submission. The listing will be live after payment is received.
sv_SE: Detta är en betald inlämning. Listningen kommer att vara live efter att betalningen har mottagits.

en: This page requires the WpResidence Core Plugin. Please activate it from the plugins menu!
sv_SE: Denna sida kräver WpResidence Core Plugin. Vänligen aktivera det från plugins-menyn!

en: This page requires the WpResidence Core Plugin. Please activate it from the plugins menu.
sv_SE: Denna sida kräver WpResidence Core Plugin. Vänligen aktivera det från plugins-menyn.

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
sv_SE: Denna sida fungerar inte utan WpResidence Core Plugin, vänligen aktivera det från plugins-menyn!

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin. Please activate it from the plugins menu!
sv_SE: Denna sida fungerar inte utan WpResidence Core Plugin. Vänligen aktivera det från plugins-menyn!

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sv_SE: Denna stolpe är det skyddade lösenordet. Skriv in lösenordet för att beskåda några kommentarer.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
sv_SE[0]: Detta tema rekommenderar följande tillägg: %1$s.
sv_SE[1]: Detta tema rekommenderar följande tillägg: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
sv_SE[0]: Dessa tema kräver följande tillägg: %1$s.
sv_SE[1]: Detta tema kräver följande tillägg: %1$s.

en: Time
sv_SE: Tid

en: Title
sv_SE: Titel

en: Title Attribute
sv_SE: Titelattribut

en: Title/Position
sv_SE: Roll/titel

en: To be paid
sv_SE: Att betala

en: Top Bar Left Widget Area
sv_SE: Top Bar Vänster Widget Area

en: Top Bar Right Widget Area
sv_SE: Widgetområde i övre fältet till höger

en: Total Agents
sv_SE: Totalt agenter

en: Total Invoices:
sv_SE: Totala fakturor

en: Total Properties
sv_SE: Summa fastigheter

en: Total number of views:
sv_SE: Antalet sidvisningar:

en: Total views for your listings
sv_SE: Totalt antal visningar för dina annonser

en: Transport
sv_SE: Transportkvitto

en: Transportation
sv_SE: Transportfoto

en: Type Bathrooms No.
sv_SE: Badrum typnr.

en: Type Bedrooms No.
sv_SE: Sovrum typnr.

en: Type Keyword
sv_SE: Typ Sökord

en: Type Max. Price
sv_SE: Typ Max. Pris

en: Type Min. Price
sv_SE: Typ Min. Pris

en: Type address, state, city or area
sv_SE: Ange adress, delstat, stad eller område

en: Type your message...
sv_SE: Skriv ditt meddelande…

en: Type:
sv_SE: Typ:

en: Types
sv_SE: Typer

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
sv_SE: Det går inte att logga in. Kontrollera inloggning/lösenord och försök igen

en: Unlimited
sv_SE: Obegränsat

en: Update %s Review
sv_SE: Uppdatering %s Granskning

en: Update Review
sv_SE: Uppdatering av översyn

en: Update profile
sv_SE: Uppdatera profilen

en: Update the theme & plugins
sv_SE: Uppdatera temat och plugins

en: Updated On:
sv_SE: Uppdaterad den:

en: Upgrade to Featured
sv_SE: Uppgradera till utvald Objekt/Fastighet

en: Upgrade to Featured Listing
sv_SE: Uppgradera till Utvald Listning

en: Upgrade to featured
sv_SE: Uppgradera till utvald

en: Upgrade to featured listing on
sv_SE: Uppgradera till utvald lista på

en: Upload Background Image |
sv_SE: Ladda upp bakgrundsbild

en: Upload Image
sv_SE: Ladda upp Bild

en: Upload New Logo
sv_SE: Ladda upp logotyp

en: Upload Plan Image
sv_SE: Ladda upp bild av planen

en: Upload profile image
sv_SE: Ladda upp profilbild

en: Upload profile image.
sv_SE: Ladda upp profilbild.

en: Use Floor Plans
sv_SE: Använd planritningar

en: Use the form below to contact us!
sv_SE: Använd formuläret nedan för att kontakta oss!

en: User
sv_SE: Användardetaljer

en: User Dashboard
sv_SE: Användarens kontrollpanel

en: User Dashboard - The top bar left widget area
sv_SE: User Dashboard - widgetområdet i övre fältet till vänster

en: User Dashboard - The top bar right widget area
sv_SE: Användarinstrumentpanel - topp bar höger widget område

en: User Dashboard Add Agent
sv_SE: Användardashboard Lägg till agent

en: User Dashboard Agent List
sv_SE: Användarens instrumentpanel Agentlista

en: User Dashboard Favorite
sv_SE: Användarens kontrollpanel Favorit

en: User Dashboard Inbox
sv_SE: Användarens instrumentpanel Inkorg

en: User Dashboard Invoices
sv_SE: Användarens instrumentpanel Fakturor

en: User Dashboard Main
sv_SE: Kontrollpanel för användare Huvud

en: User Dashboard Profile Page
sv_SE: Profilsida i instrumentpanelen för användare

en: User Dashboard Saved Searches
sv_SE: Användardashboard Sparade sökningar

en: User Dashboard Search Results
sv_SE: Sökresultat för användarens instrumentpanel

en: User Dashboard Stats
sv_SE: Statistik för användarens instrumentpanel

en: User Dashboard Submit
sv_SE: Användarens kontrollpanel Skicka

en: User Details
sv_SE: Användardetaljer

en: Username
sv_SE: Användarnamn

en: Username already exists.  Please choose a new one.
sv_SE: Användarnamn existerar redan. Välj ett annat.

en: Username already exists. Please choose a new one.
sv_SE: Användarnamnet finns redan. Vänligen välj ett nytt.

en: Username and/or Email field is empty!
sv_SE: Användarnamn och/eller e-fältet är tomt!

en: Username and/or Password field is empty!
sv_SE: Fältet för användarnamn och/eller lösenord är tomt!

en: Username: %s
sv_SE: Användarnamn: %s

en: Username: %s is not editable
sv_SE: Användarnamn: %s är inte redigerbart

en: Valid file formats
sv_SE: Giltiga filformat

en: Video
sv_SE: Bild

en: Video Chat
sv_SE: Videochatt

en: Video Option
sv_SE: Videoalternativ

en: Video Type
sv_SE: Videotyp

en: Video from
sv_SE: Video från

en: View
sv_SE: Fortsätt

en: View public profile
sv_SE: Visa offentlig profil

en: View results
sv_SE: Visa resultat

en: View/Edit Contact
sv_SE: Visa/redigera kontakt

en: View/Edit Lead
sv_SE: Visa/redigera ledningen

en: Views
sv_SE: Läsa

en: Views Stats
sv_SE: Statistik över visningar

en: Vimeo Url
sv_SE: Vimeo URL

en: Virtual Tour
sv_SE: Virtuell rundtur

en: Virtual Tour:
sv_SE: Virtuell rundtur:

en: Waiting for approval
sv_SE: Väntar på ett godkännande

en: Want to find out more?
sv_SE: Vill du veta mer?

en: Warning !
sv_SE: Varning!

en: We Speak:
sv_SE: Vi talar:

en: We didn't find any result
sv_SE: Vi hittade inte något resultat

en: We didn't find any results
sv_SE: Vi hittade inga resultat

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
sv_SE: Vi hittade inga resultat. Vänligen försök igen med andra sökparametrar.

en: We don't have any agents yet!
sv_SE: Vi har ännu inga agenter!

en: We found
sv_SE: Vi hittade

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
sv_SE: Vi har just skickat ett nytt lösenord till dig. Vänligen kontrollera din e-post!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
sv_SE: Vi har precis skickat ett mail med lösenords återställnings instruktioner.

en: We received your  Wire Transfer payment request on %s ! Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
sv_SE: Vi mottog din begäran om banköverföring den %s! Följ instruktionerna nedan för att börja skicka in fastigheter så snart som möjligt.

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
sv_SE: Vi rekommenderar att du gör demoimport först och sedan slutför denna installation. Om du lägger till demoimport EFTER att du har slutfört installationen ändras dina inställningsalternativ till demo-alternativ.

en: We're sorry. Your page could not be found, But you can check our latest listings & articles
sv_SE: Vi är ledsna. Sidan kunde inte hittas, men du kan se våra senaste annonseringar & artiklar

en: Website
sv_SE: Webbsida:

en: Website Url (without http)
sv_SE: Webbsida (utan http://)

en: Website:
sv_SE: Webbsida:

en: Welcome
sv_SE: Hej!

en: Welcome back, %s!
sv_SE: Välkommen tillbaka, %s!

en: What's Nearby
sv_SE: Vad finns i närheten

en: WhatsApp
sv_SE: Whatsapp

en: Wire Transfer
sv_SE: Banköverföring

en: WordPress Memory Limit is set to
sv_SE: WordPress minnesgräns är inställd på

en: Write Message  %s
sv_SE: Skriv meddelande %s

en: Write a %s Review
sv_SE: Skriv en %s recension

en: Write a Review
sv_SE: Skriv en recension

en: Wrong captcha
sv_SE: Fel captcha

en: Wrong username or password!
sv_SE: Fel användarnamn eller lösenord!

en: X - Twitter Url
sv_SE: X - Twitter-URL

en: Year Built:
sv_SE: Byggår:

en: Yearly Archives: %s
sv_SE: Årligt arkiv: %s

en: Yearly Tax Rate
sv_SE: Årlig skattesats

en: You are already logged in! Redirecting...
sv_SE: Du är redan inloggad! Omdirigering...

en: You are not allowed to delete this contact
sv_SE: Du får inte ta bort den här kontakten

en: You are not allowed to edit this contact
sv_SE: Du får inte redigera den här kontakten

en: You are not allowed to edit this!
sv_SE: Du får inte redigera detta!

en: You can now login with your new password at: %s
sv_SE: Du kan nu logga in med ditt nya lösenord på: %s

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
sv_SE: Du kan svara på privata meddelanden från sidan "Inkorg" i ditt användarkonto.

en: You can upload maximum %s images
sv_SE: Du kan ladda upp högst %s bilder

en: You cannot upload more than
sv_SE: Du kan inte ladda upp mer än

en: You did not add your Paypal Details. No Paypal payment will be processed
sv_SE: Du har inte lagt till dina Paypal-uppgifter. Ingen Paypal-betalning kommer att behandlas

en: You did not add your Stripe Details. No Stripe payment will be processed
sv_SE: Du har inte lagt till dina Stripe-uppgifter. Ingen Stripe-betalning kommer att behandlas

en: You don't have any Contacts!
sv_SE: Du har inga kontakter!

en: You don't have any Leads!
sv_SE: Du har inga leads!

en: You don't have any agents added!
sv_SE: Du har inte lagt till några agenter!

en: You don't have any favorite properties yet!
sv_SE: Du har inga favoriter ännu!

en: You don't have any listings or enough data!
sv_SE: Du har inte några listningar eller tillräckligt med data!

en: You don't have any properties yet!
sv_SE: Du har inga fastigheter ännu!

en: You don't have any properties!
sv_SE: Du har inga fastigheter!

en: You don't have any saved searches yet!
sv_SE: Du har inte några sparade sökningar ännu!

en: You have
sv_SE: Du har

en: You have %d listings published:
sv_SE: Du har %d publicerade listningar:

en: You have %d pages published.
sv_SE: Du har %d sidor publicerade.

en: You have received a new contact message from
sv_SE: Du har fått ett nytt kontaktmeddelande från

en: You have received a request for a property tour on
sv_SE: Du har mottagit en förfrågan om en visning av fastigheten på

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
sv_SE: Du har använt alla "Utvalda" objekt i ditt paket.

en: You must agree with GDPR terms
sv_SE: Du måste godkänna GDPR-villkoren

en: You need to
sv_SE: Du behöver

en: You need to agree with terms and conditions !
sv_SE: Du måste godkänna villkoren!

en: You need to upload at last one image
sv_SE: Du måste ladda upp minst en bild

en: Your Contacts
sv_SE: Dina kontakter

en: Your Current Colors
sv_SE: Dina nuvarande färger

en: Your Current Logo
sv_SE: Din nuvarande logotyp

en: Your Email
sv_SE: Din epost

en: Your Leads/Deals
sv_SE: Dina leads/erbjudanden

en: Your Message
sv_SE: Ditt Meddelande

en: Your Name
sv_SE: Ditt Namn

en: Your PHP version is
sv_SE: Din PHP-version är

en: Your Payment system is in LIVE mode.
sv_SE: Ditt betalningssystem är i LIVE-läge.

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
sv_SE: Ditt betalningssystem är i SANDBOX-läge.

en: Your Phone
sv_SE: Ditt Telefon

en: Your Rating & Review
sv_SE: Ditt betyg och din recension

en: Your Review
sv_SE: Ditt omdöme

en: Your account is disabled.
sv_SE: Ditt konto är inaktiverat.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
sv_SE: Ditt konto väntar på godkännande. Vänligen vänta på att administratören godkänner det.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
sv_SE: Ditt konto väntar på godkännande. Vänta tills administratören har godkänt det.

en: Your account was created and you can login now!
sv_SE: Ditt konto har skapats och du kan logga in nu!

en: Your comment is awaiting moderation.
sv_SE: Din kommentar väntar på moderering.

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
sv_SE: Ditt nuvarande abonnemang möjliggör inte mer registrering av fastigheter! Du behöver uppgradera ditt abonnemang!

en: Your email address will not be published.
sv_SE: Din e-postadress kommer inte att publiceras.

en: Your information
sv_SE: Din information

en: Your most Popular Listings
sv_SE: Dina mest populära annonser

en: Your most visited Listings
sv_SE: Dina mest besökta listor

en: Your new password for the account at: %s
sv_SE: Ditt nya lösenord för kontot på: %s

en: Your search results
sv_SE: Dina sökresultat

en: Youtube Url
sv_SE: YouTube URL

en: Zip
sv_SE: Postnummer

en: about 1 hour ago
sv_SE: ungefär 1 timme sedan

en: about 1 minute ago
sv_SE: ungefär 1 minut sedan

en: acres
sv_SE: tunnland

en: add to favorites
sv_SE: lägg till i favoriter

en: addded
sv_SE: Tillagd

en: added manually
sv_SE: läggs till manuellt

en: address
sv_SE: adress

en: all
sv_SE: alla

en: and
sv_SE:  och

en: areas
sv_SE: omraden

en: bathrooms
sv_SE: badrum

en: baths:
sv_SE: badrum:

en: bd
sv_SE: rum

en: bedrooms
sv_SE: sovrum

en: beds&baths
sv_SE: sängar&badrum

en: between
sv_SE: mellan

en: between
sv_SE: mellan

en: bigger than
sv_SE: Större än

en: bigger than
sv_SE: Större än

en: cancel stripe subscription
sv_SE: avbryta Stripe abonnemang

en: categories
sv_SE: kategorier

en: cities
sv_SE: städer

en: click to enable zoom
sv_SE: klicka för att aktivera zoom

en: close map
sv_SE: nära karta

en: company logo
sv_SE: företagets logotyp

en: compare
sv_SE: jämför

en: country
sv_SE: land

en: county
sv_SE: län

en: days
sv_SE: dag

en: default image
sv_SE: standardbild

en: default user image
sv_SE: standard användarbild

en: delete message
sv_SE: Radera Meddelande

en: delete search
sv_SE: Ta bort sökning

en: deleting...
sv_SE: radering...

en: details
sv_SE: detaljer

en: discover more
sv_SE: upptäck mer

en: favorite
sv_SE: favorit

en: featured icon
sv_SE: ikon för utvalda objekt

en: feet
sv_SE: fot

en: field
sv_SE: fält

en: from
sv_SE: från

en: from date
sv_SE: från datum

en: ft
sv_SE: fot

en: geolocation
sv_SE: geolokalisering

en: grid
sv_SE: rutnät

en: half map
sv_SE: halv karta

en: hectares
sv_SE: hektar

en: help article
sv_SE: hjälpartikel

en: here
sv_SE: klicka här

en: icon
sv_SE: menyikon

en: image
sv_SE: bild

en: images
sv_SE: bilder

en: in
sv_SE: på

en: in order to post a review
sv_SE: för att publicera en recension

en: items selected
sv_SE: valda artiklar

en: keyword
sv_SE: sökord

en: list
sv_SE: lista

en: listing
sv_SE: annons

en: listings
sv_SE: objekt

en: listings
sv_SE: objekt

en: loading results...
sv_SE: laddningsresultat...

en: loading...
sv_SE: laddar...

en: login
sv_SE: Logga in

en: lot size
sv_SE: Tomtstorlek

en: m radius
sv_SE: m radie

en: make payment recurring
sv_SE: gör betalning återkommande

en: membership payment on
sv_SE: betalning av medlemskap den

en: meters
sv_SE: meter

en: mobile logo
sv_SE: Mobil logotyp

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
sv_SE: F Y [datumformat för månadsarkivet]

en: months
sv_SE: månader

en: new message
sv_SE: Nytt Meddelande

en: no listings available
sv_SE: inga listor finns tillgängliga

en: of
sv_SE: av

en: on
sv_SE: den

en: open map
sv_SE: öppna kartan

en: over a year ago
sv_SE: över ett år sedan

en: payment failed
sv_SE: betalningen misslyckades

en: pending approval
sv_SE: i avvaktan på godkännande

en: per month
sv_SE: per månad

en: posting
sv_SE: inlägg

en: price
sv_SE: pris

en: price range from
sv_SE: prisintervall från

en: price range from:
sv_SE: prisintervall från:

en: price v2
sv_SE: pris v2

en: price v3
sv_SE: pris v3

en: price:
sv_SE: pris:

en: print page
sv_SE: utskriftssida

en: processing...
sv_SE: arbetar…

en: property Size
sv_SE: Fastighetens Storlek

en: property address
sv_SE: fastighetens adress

en: property bathrooms
sv_SE: fastighet badrum

en: property bedrooms
sv_SE: sovrum i fastigheten

en: property country
sv_SE: egendom land

en: property county
sv_SE: län

en: property lot size
sv_SE: fastighetens tomtstorlek

en: property price
sv_SE: fastighetspris

en: property rooms
sv_SE: rum i fastigheten

en: property size
sv_SE: fastighetens storlek

en: property state
sv_SE: Fastighet län

en: property status
sv_SE: fastighetsstatus

en: property zip
sv_SE: fastighet zip

en: published on
sv_SE: publicerat den

en: radius for geolocation
sv_SE: radie för geolokalisering

en: remove from favorites
sv_SE: ta bort från favoriter

en: removed
sv_SE: borttagen

en: reply to message
sv_SE: Svara på meddelandet

en: results.
sv_SE: sökresultat.

en: right now
sv_SE: Just nu

en: rooms
sv_SE: rum

en: rooms:
sv_SE: rum

en: saving..
sv_SE: spara..

en: saving...
sv_SE: spara...

en: sending message..
sv_SE: skickar meddelande ..

en: share
sv_SE: Dela

en: share this page
sv_SE: dela denna sida

en: size
sv_SE: storlek

en: size:
sv_SE: storlek:

en: smaller than
sv_SE: mindre än

en: square
sv_SE: fyrkant

en: subscription will be cancelled at the end of current period
sv_SE: abonnemang kommer att avslutas i slutet av innevarande period

en: terms & conditions
sv_SE: villkor

en: there are no results
sv_SE: det finns inga resultat

en: to
sv_SE: till

en: to date
sv_SE: till datum

en: to save search and you will receive an email notification when new properties matching your search will be published.
sv_SE: för att spara sökningen och du kommer att få ett e-postmeddelande när nya fastigheter som matchar din sökning kommer att publiceras.

en: types
sv_SE: typer

en: unread messages
sv_SE: olästa meddelanden

en: user id:
sv_SE: användar-ID:

en: user image
sv_SE: användarbild

en: video image
sv_SE: videobild

en: weeks
sv_SE: veckaor

en: wpestate location
sv_SE: wpestate plats

en: yards
sv_SE: varv

en: yd
sv_SE: yard

en: year
sv_SE: år

en: years
sv_SE: års

en: yesterday
sv_SE: igår

en: you don't have the right to delete this
sv_SE: du har inte rätt att ta bort det här

en: zip
sv_SE: dragkedja
